Aktív témák

  • chrisx1

    tag

    Gyerekek nem lehet ebben a telefonban egyszerű, ósdi módon tárolni a telefonszámokat???
    Az a gondom, hogy próbáltam új számot menteni, és - ilyent még nem csináltam ugye, mert mikor megvettem a mobilt, akkor a simről importáltam a számokat - először azzal szembesültem, hogy a telefon megkérdezte, hogy hova kerüljönk mentésre az új szám? Google account, vagy motorola servies? Hát mond ez meg mi a rák????? :Y
    Én ilyent nem akarok. Jó választottam a google-t (tehát a gmail-es acc-omat),, erre bármit írtam be új számot, azt látszólag nem mentette sehova!!! :Y Névlistában sehol, sim-ről importálásnál szintén sehol nincs! Na eddígre már háromszor megpróbáltam elmenteni a számot. Oké, gondoltam akkor ez így nem jó, mert ezek szerint a gmail-be menti csak, szóval megpróbáltam a motorola services, így már megjelent a névlistában, viszont mikor sms-t írtam az illetőnek, akkor vettem észre, hogy valamiért a gmail-be írt név jelenik meg, mikor címzettet adok meg, mert a végén már nem írtam ki az egész nevét!
    Walter79 romja van a gépen, gondolom nagyjából ugyanaz, mint a gyári froyo-é volt.......
    Nekem nem kell ilyen accountos téma, ettől csak a cm7, megy miui alatt lehet megszabadulni????
    Bocs kicsit zilált a postom, de felforrt az agyvziem.........

Aktív témák