Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz PapG. #1393 üzenetére

    Egyszerűen minden funkció gyorsabb a legalapvetőbbtől kezdve... akár egy shortcut kirakása az asztalra ami froyo alatt simán előfordult, hogy akár 1-2 percet is kellett várni mire bejött a lista itt 1-2 másodperc, froyon a galéria eléggé lassúcska volt itt szebb is és gyors mint az álom. Launcherben akármelyiket is használod nincs akadás én launcher pro-t használok sodor röccenés nélkül pedig 7 képernyő van teli ikonokkal és widgetekkel. Van %-os akksi kijelzés ami minden akkut jelző progira hat, ilyen apróság is hogy bedugod a fülest és a status bar-on ott egy fejhallgató ikon. De mondhatnám azt is hogy a gamék még jobban futnak mint froyo-n, a filmek röccenés nélküliek(azért froyon néha ritkán ugyan de volt mikro akadás). Van equalizer preset-ekkel, témázható a CM7(pl status bar-ra én külön témát használok). Több RAM van szabadon, pedig én elég sok mindent futtatok így is 150 szabad ramnál kevesebb sose volt még CM7 alatt nekem. De ami legjobban tetszik egyszerűen itt nincs olyan hogy megakad a teló, mindig gyors még akkor is ha vmi nagyon durva gaméból lépek ki froyon azért érezni lehetett ahogy a teló magáhoztért, itt ez is pikk-pakk.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Aktív témák