Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Tunátok ajánlani egy nekem megfelelő publikus flottát, ti jobban képben vagytok és a csapsírányt meg tudjátok adni hogy mégis merre nézelődjek

    Hogy mégis milyen kellene, havidíj lebeszélhető, nem túl magas havidíj 2e Ft alatt és jó lenne ha 200MB nett is lenne benne
    Havonta nem sokat telefonálok , van hogy havi 70-90percet de van hogy 150-170percet(szóval nem sokat)
    Kaukció, belépési díj nem játszik

    Voltam DPI-s (Fidesz flotta) erről váltottam helyi önkormányzat flotájába
    Havidíj 2730Ft körül(most trüköztek mert hozzácsaptak +250Ft-os valami nemzetközi hívás indítási díjat) teljesen lebeszélhető de a 40-es számok külön fizetőssek, meg még fizetek 100MB nettért 1000Ft-ot összesen kb 4000Ft-ot
    Legfőbb gondom ezzel a csomaggal hogy nem használom ell a havidíjba foglalt beszélgetési időtt , feleslegesen fizetem a havidíj egy részét(1000-1500Ft-ot)

    Te hát ezek alapján kellene egy kis segítsség
    Ja és más nemfizetése rám ne legyen hatással

    Előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák