Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz namilegyen #2348 üzenetére

    Sztem a SOC nem a modult jelenti, de értem, hogy mire gondolsz. Milyen sebességet ír a wifi kapcsolatra? Gondolom, 150Mb/s -t. A Measy Mediatek -es wifije ennyit tud és ha jól tudom, akkor ugyanazt a modult teszik a 3188 -asokba is. Ha jól van forrasztva és elvezetve az antenna, akkor jó az a wifi. A kékfog a gáz. Legalábbis nálam csúnyán dobálja az eszközöket. Egyet még elbír, de kettőnél már "szalajt".

    Más. Gondoltam megosztom, míly csúful kiszúrtam magammal. Van ez a Neomode 1.9a. Ennek a menüjében én nem találtam lockscreen opciót (azt hiszem, így hívják azt a pinkódos képernyőzárat). Nekem nem is hiányzott, még telón sem használom. Igen ám, de egy Android biztonsági korlátozás miatt, VPN kapcsolat esetén kötelező. Én meg csináltam egy PPTP VPN -t. Erre ez a mocsok valahonnan csak elővarázsolt egy pinkódos zárat. Beállítottam, működött, megvolt a VPN. Csak kikapcsolni nem tudom és gőzöm sincs, hogy hova van eldugva. Már oda-vissza áttúrtam a logot és a Secure Settingsben is végigzongoráztam az összes, lock -kal összefüggő Activity -t, de nem sikerült hatástalanítani. A legváratlanabb helyzetekben megjelenik egy digitális óra, egy számbillentyűs panellel. Remek.

Új hozzászólás Aktív témák