Új hozzászólás Aktív témák

  • goldenfish7

    tag

    Sziasztok!

    Még egy pár dolog a T-R42-essel kapcsolatban. A kütyü két db USB aljzatát kitöltöttem egy mezei billentyűzettel és egy optikai egérrel. Egyből valami furcsaság fogadott StandBy módra váltáskor. Változó időközönként felébredt, visszaállt a rendszer működési állapotba. :Y Mire rájöttem, hogy az optikai egér önálló életre kelése okozza problémát...ahogy megmozdul egy picit is elindul a box. Probléma eddig akkor 0. :B A StandBy mód után kapcsolós konnektorral lekapcsolom az áramot róla, remélem nem öli meg egy idő után a gépet... :F

    Egyedül már csak a képkérdés (megjelenítés) amit valahogy orvosolnom kellene. Sajna még egyelőre 4:3-as kijelző áll rendelkezésemre otthon, amire még nem tudtam teljesen tökéletes képet varázsolni. Édesanyám Samu Full Hd tévéjére kötve (HDMI -vel) valami elképesztő szép és arányos kép fogadott. :Y Valami ilyesmi kellene nekem is otthonra, csak a 4:3-as képarányú, D-SUB bemenettel rendelkező monitoromra kalibrálva. De ahogy olvasgatom itt ehhez már root jog kell. Találtam valami "resolution changer" nevezetű appokat a GooglePlay-en, de ehhez is már supervisori felhasználói jogosultság kell. :O Filmezésnél nincs probléma az MXPlayer határtalan beállítási képességeivel olyan képarány varázsolható, amilyen csak jól esik. Csak a menü és a böngésző zavaró a kicsit függőlegesen nyújtott kép miatt. :F De még így is sokkal élvezetesebb a használat a a hangos, áramzabáló x86-os gépünk mellett.

    Mielőtt megvettem volna, pont egy ilyen eszközről álmodoztam, hogy olyan legyen, mint egy tablet, csak éppen legyen hozzá "power supply"...és lám, már a boltok polcaira is felkerült. :R

Új hozzászólás Aktív témák