Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Speed® #110351 üzenetére

    Nem lenne gond megmozdulni, valóban... ha nem 400 forint lenne egy liter benzin. Azért több 100 km utazás nem kevés pluszpénzzel járna.

    Butaság, tudom, de én mégis kitartok amellett, ami bevált. Lehet, hogy 10-20K-val olcsóbb lenne mondjuk egy MSI vagy Gigabyte VGA, de én akkor is maradok az ASUS-nál.

    Esetleg abban az esetben, ha valóban jelentős különbséggel tudnék hozzájutni egy másik kártyához - mondjuk 200K-ért tényleg megérné az az EVGA 1080Ti, amit linkeltél -, az más. De üzletben annyi különbség nincs, ami miatt nekem ne érné meg inkább ASUS-t venni.

    De majd elválik... most sok más tényező is közrejátszik, úgyhogy meg kell gondolnom, mennyit költök... azért is írtam, hogy max. 200-220K a keret. Ebből kell a legjobbat kihozni, majd meglátom, mi sikerül. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák