Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Gyuree91 #68319 üzenetére

    Sajnos szakértő nem vagyok, csak egy jobban tájékozott felhasználó, akinek lehetősége van kipróbálgatni eszközöket, de igen, jó fél éve ténylegesen mindenkinek az RT-AC66b1-et ajánlom, és mindenki nagyon elégedett vele.

    Mérésekről nem tudok beszámolni, mert értelmetlensége miatt (nincsenek referenciaértékek, minden helyszín és időpont más) nem méregetek, de a 66-ossal tényleg mindenki elégedett, az is, akinél egy közösségi térben sok felhasználót kell kiszolgálnia, és azok is, ahol a kamasz gyerekek diktálnak elég durva feltételeket. :)

    Ez nyilván csak egy alsó-közép középkategóriás SOHO router, de az árkategóriájában szerintem egyértelműen ez a legjobb vétel. Nem győzöm azonban hangsúlyozni, hogy csak a felhasználási helyén dől el, hogy valóban megfelel-e, sőt, még olyan esetbe is futottam már bele, hogy valahol egy egyébként gyengébb rádiójú eszköz teljesített jobban, illetve az erősebb eszköz teljesítményéből vissza kellett volna venni, ezért aztán az olcsóbbat választották. A nagyfrekvenciás rádiós adatátvitel sajnos ilyen.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • Multibit

    veterán

    válasz Gyuree91 #68319 üzenetére

    Mennyit tud wifin gigabiten ez a 66u b1?
    Visszakérdezek. Milyen klienssel? Milyen környezetben? Milyen beállításokkal?
    Amit kérdeztél, arra nem adható objektív válasz. Hiába kérdezed sokadszor.
    Tehát, írd le a klienseid pontos típusát és a környezetet, ahova a routert akarod helyezni! Írd le, hogy hány fal és milyen anyagú fal van a router és a kliens között!
    Értsd meg, a wifi sebesség nem csak a routeren múlik! Egy ideje itt vagy és kizárólag a router típusokon pörögsz. Tapasztalni fogod, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem véletlenül javasoljuk, hogy ami kábelezhető, azt kábelre kell kötni (ne írd a kifogásokat, olvastam már eleget). Ami maradt (telefon, tablet), azoknak nem kell gyors wifi.

Új hozzászólás Aktív témák