Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz TeeJay #35414 üzenetére

    Nem tudom mit csinálod itt a fesztivált, amikor világosan leírta a fórumtárs az eredeti kérésében, hogy bármit, csak TP-LINK-re ne, Te meg hajtogatod itt a 1043ND-t! Az Ő pénze, ha Ő nem sajnálja, Te se tedd azt! És akkor még mi lihegjük túl a TP-LINK témát, amikor látszólag alig bírsz belenyugodni, hogy most valaki épp nem azt választotta, miután jól megszívta a 842ND-vel! Ez a téma már véget ért, a fórumtárs választott, majd nem sokára jön valaki más, aki maximum 15000-ig akar routert venni 1000-es DIGI nethez, ott majd kiélheted magad!

    [ Szerkesztve ]

  • Drago1

    tag

    válasz TeeJay #35414 üzenetére

    Nem sajnalom ra a penzt egyszer kell megvenni az ASUS-t amugy is szeretem az elso laptopomatat kiveve ami egy sony viao volt/na az draga/mindig azt vettem, most is ASUS van tokeletes szamomra mint masban a samsung pl tv stb vagy konyhai cuccokban az EAG ez van nem vagyunk egyformak!
    Ezert is nem egy Dacia-val jarok hanem na mindegy ez mar off lenne!

    Ami olcso alltalaban azert olcso mert nem olyan minoseg nem veletlen olcso!

    200/50 Mbps-es netem van szeretnek ruteren keresztul kabel nelkul ,hogy ne legyek helyhez kotve legalabb100 vagy 120 Mbps-et hasznalni akar felragasztva magamat a plafonra is ha kell!

    Ha ehez egy 40 ezer ft routert kell valasztanom raadasul a kedvenc markambol akkor nem hezitalok egyszer megveszem es remelhetoleg ki is szolgal!

    A TP-LINK -el az volt a baj hogy tulajdon keppen egy hetig mukodott a zsir ujonnan vett cucc az mar hab a tortan hogy az igert 300/Mbps-es igeret ami a dobozon volt jo ha 20 -at vagy 30 at at tudott adni kabel nelkul!

    Ezt gyorsba vettem mondom olcso ne kelljen itt kabelezni tudjon a csalad mozogni a lakasba jo lesz ,hat nem lett az !
    Igy most kidobtam a penzt es most vettem egy ajanlottat es nekem megfelelot pont vehettem volna 56 ezerert is csak huztam egy hatart mert azert meg is egy routerrol beszelunk nem egy kis led -es tv-rol!

Új hozzászólás Aktív témák