Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz szabogabor10 #34989 üzenetére

    Nem, én RT-N66U-t használok! Semmilyen panaszom nincs rá, bár én leginkább kábelen használom, a WiFi szinte csak fiam miatt van bekapcsolva, Ő használja tablettel és telefonnal, én csak alkalmanként laptoppal!

    De ha már megkérdezted, a hatótávról annyit tudok így hirtelen mondani, hogy szembeszomszédomnak van egy RT-N10-es routere, amin Tomato fw fut, és erre belépve, a Wireless Survey menüben, még -75dBm körüli, használható jelszinttel ott van a routerem jele! A távolság körülbelül 30-35 méter, és közben van 3 darab 15-ös belső fal, plusz 2 darab 38-as külső fal, és a szomszédék kerítése, ami zsaluköves, betonnal kiöntött kerítés, szintén vagy 30cm vastag!

    Hátul a műhelyben, amit körülbelül 15 méter távolság, 1db 15-ös téglafal, 1db 38-as téglafal, és egy 60-as vályogfal válassza el a routertől, szintén jól használható a jel, tablettel, és telefonnal is!

    Mindennek ellenére itt is hangsúlyozom, hogy a WiFi erősen környezet és kliensfüggő, amikből ugye lehetetlen két azonosat létrehozni!

Új hozzászólás Aktív témák