Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz zoltan6 #34920 üzenetére

    sok más gyártó termékére is találni különböző problémákat taglaló hozzászólásokat a különböző fórumokon, de a net már csak ilyen, sokkal nagyobb arányban kérnek segítséget - akár valós a hiba, akár csak felhasználói hibáról, ellenoldali problémáról..stb van szó -, mint ahányan leírják a pozitív tapasztalatokat, mivel a legtöbb ember csak akkor nyúl a netes fórumok segítségéhez, ha a problémája van.
    amikor valaki leír két konkrét típust, akkor itt sem szokás helyette más gyártósra rábeszélni.
    aki segítséget/tippet kér itt, de nem határoz meg gyártót, hanem csak elvárásokat fogalmaz meg, akkor az olcsóbbtól a drágábbig több típust is szoktunk írni, és ha épp írja, hogy lehetőleg olcsón, de a technikai paraméteres elvárásai nagyok, akkor vélhetően több tp-link bele fog férni, mint asus, netgear, linksys...stb, aki meg olyan értékhatárt jelöl meg az elvárásai mellé, amibe csak az fér bele, akkor meg nyilván nem írjuk azt, hogy vegyen kétszeres áron más gyártósat, hiszen az ő pénzéről van szó, és biztos nem véletlenül írt értéket, intervallumot.
    a mai rohanó technikai fejlődésben nem hiszem, hogy bármilyen műszaki eszközzel is tervezni mernék 6 - 8 évre, és a router pláne nem ilyen, lásd; bejöttek a digi 500 és 1000 csomagok, amit nem sok router képes kiszolgálni, aki nem is olyan régen vett routert, de az említett csomagokat nem képes kiszolgálni - nagyon sok "márkás" és drágább típust lehetne most ide írni -, az bizony cserélhet...

    [ Szerkesztve ]

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz zoltan6 #34920 üzenetére

    És még az első rész sem teljesen igaz, mert én lehetőség szerint sosem ajánlok TP-LINK-et, ezt szerintem itt nagyjából mindenki tudja is! Bár lehet én nem vagyok hozzáértő! :)

Új hozzászólás Aktív témák