Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Amoonre1717 #16292 üzenetére

    Mondhatni egyik sem tud ilyet... Szerintem csak az ASUS routerekben van gyárilag torrentkliens, a Download Master formájában, viszont köszönet abban sincs, mert a kapcsolat folyton megszakad, és seed-elni szinte egyáltalán nem hajlandó. Bár én utoljára valamikor 2008-ban próbáltam a gyári torrentklienst, még WL-500G Premium-on, de nem hiszem, hogy azóta csodát tett volna az ASUS, illetve nekem a többi extra funkció miatt sem jutna eszembe visszacserélni a firmware-t a gyárira, akármit is alkotott azóta az ASUS. A Tomato remekül bevált, egy stabil, gyors és kellemes felületű fw. A telepítése egyszerű, és a restore funkció miatt a firmware frissítés szinte semmilyen kockázattal nem jár! A letöltő programokat (és minden mást is) távolról is eléred, így akár melóban is elindíthatod a letöltéseket, és mire hazaérsz, azok már készen is vannak. Saját FTP és webszervered lehet, a LAN-on samba szerverként funkcionál, de nyomtatót, vagy 3G netet is képes megosztani, és még sok más remek dologra alkalmas. Persze a teljesítményéből adódó korlátokat mindenképpen figyelembe kell venni, ez nem egy szervergép, és vásárlás előtt jó tájékozódni ez ügyben, nehogy csalódás érjen utána.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák