Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni router vásárlás előtt vagyok. Jelenlegi netem 20/10 es digi, de megy majd ez fentebb sebességbe, később nagyobb csomagra váltok. Jelenlegi routerem, tp link wr340gd a leggagyibb leggyengébb wifis router. Most untam meg vele a szórakozást. Torrent letöltésnél lekapcsol újraindítja a kapcsolatot. Hajnali ütemezett újraindításnál fél óra mire kapcsolatot talál. Mindegy is. Az érdekelne hogy mi a különbség nagyjából a routerek közt. Mindenképpen 300 as routerben gondolkozom. Márka a tp link is jó gondolom az újakkal már nincs gond. Amiket néztem. wdr 3600/4300/4900, vg3631, wr2543nd. Nagyjából ezeket találtam ilyen 15+ os árkategóriában. Azt szeretném tudni hogy nagyvonalakban mik az eltérések ezekből. Illetve ti melyiket választanátok. Más márka is jöhet ha ennyiért ugyanilyen erős. Válaszotokat előre is köszönöm.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák