Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bukica2

    csendes tag

    válasz Szabi_82 #6292 üzenetére

    Szia!

    Nekem több mint egy éve megvan a kistesója LG HX300G (1024x768), és Én TV-zésre is mozizásra is ezt használom. Egy megfelelően lesötétített szobában kb. 2m széles vászonra (falra, pozdorja stb.) nagyon megfelel. Egy 520x340-es szobában, egy 190cm széles fehér pozdorja lapra vetítek ECO módban, a fényereje pont elég, éjszakai filnézéskor még egy kicsit sok is, és nekem a színvilága is tökéletes (szeretem az élénk színeket). Szerintem akinek még nem volt projektora annak érdemes kezdetként ilyent venni. Az ára sem túl magas, Én még 160.000Ftért vettem, és nem bántam meg hogy ezt választottam. Nálam napjában megy 8 órát, több be-ki kapcsolással. Szász Lacival ellentétben Én inkább ilyent vennék mint egy használt lámpást. Aki még nem látott ilyet élőben annak szívesen felajánlom, hogyha Miskolcon jár megnézheti működés közben.

  • bukica2

    csendes tag

    válasz felon #6502 üzenetére

    Szia!
    Nekem egy LG HX300G LEDes projektorom van közel 2 éve. Kimondottan azért vettem, hogy a TV-t kiváltsam a (méret miatt). Nálam DIGI kábel van, és van a digitális adáshoz egy boxuk. Ezen kb. 10 adás fullHD-ben jön, a többi pedig SD-ben.
    Véleményem szerint a digitális adások nagyon szépek a projin. A színvilága nekem nagyon bejön. Ezt nem csak Én mondom, hanem sok haverom is aki már látta. Illetve, ha a média lejátszóról FHD filmeket játszok le azoknak a képe is szép. Persze a sötét jeleneteknél vannak problémák a fényerő miatt. Az is tény, hogy tejesen világos helységben nem látszik a képe a fényerő miatt. Viszont már egy félhomályos szobában is nézhető a képe. A TV-t meg a mozit általában este nézzük, ekkor meg sötét van. A projim 3,5 m-re van egy fehér farost lemez vászontól., 1,9 m széles képet vetítek vele. Ja , és ECO módban használom. A fényereje így is tökéletes már félhomályos szobában is (nekem). A PA70G-nek több mint kétszeres a fényereje az enyémhez képest, tehát szerintem jó választás.
    Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek megfelelően sötétíthető helyisége van hozzá, és napi több órát használja. Egyébként az AV fórumán ez a típus már ki lett tárgyalva (régebben), és vannak képek is feltéve egy fórumtárstól.

    Üdv,
    bukica

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák