Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Sziasztok

    Segítsetek picit, korosodó rendszerem(adatlapomon) szeretném cserélni, gondolkoztam kártya cserén majd lapon de mivel keveset játszom és inkább használom a gépet egy időtálló ugyanakkor olcsó megoldáson töröm a fejem és végül az alapok cseréjénél döntöttem
    Előre leszögezném mióta megvan a rendszerem nem követtem nyomon az eseményeket az alábbi konfigot józan ész?:) alapján tesztolvasgatás nélkül raktam össze pusztán olvasgatva a listákat, amd vonalon nyomulnék tuning mentesen
    Leírnám, kérlek véleményezzétek és ajánljatok jobbat ár- érték arányban:) keret 45-50k

    Lap: Gigabyte AMD FM2 F2A55-DS3 19.5k
    Proci: FM2 A4-5300 3.4 GHz 4 mag cirka 14.5k
    Ram: Kingston HyperX DDR3 Blu 1600MHz 8GB KIT (2x4GB) C9 cirka: 12.5k

    Az árak Debreceniek és kisker:(
    19.5+14.5+12.5=46.5

    A Vga amit tervezek majd alá 7770 sokak javaslatára.Reményeim szerint kihajtja majd a kis jövevényt, a jelenlegi gépemből kiindulva amit néha izzasztok meg egy nagyon belépőszint mégis 4 mag 65w tdp és 3.4 nyers ghz, olcsó is, jó is? tuning mentesen kb. 3-4 évig?
    És még egy fél off kérdés xp-m van a 8 giga ramból tudom h max 3.25 öt talán ha felismer okoz ez majd gondot? gondolom cserélnem kell a rendszert is..nem szeretném:) v elfut rajta max nem érzékeli a ramot? Egyenlőre nem igénylem de ócsó és gazdaságos a kit..

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák