Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lollipop

    csendes tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni... nem biztos, hogy ide illik de másik topicban semmi választ nem kaptam és fontos lenne, így megpróbálom itt...

    Intel Pentium Dual Core 997 1,60GHz típusú processzorról szeretnék a lehető legtöbbet megtudni.
    Első sorban mire is elég ez a processzor ( full hd filmek, zenehallgatás, internetezés 15-20 tabbal ) lenne elsősorban használva... :)

    Csak viszonyítás képpen milyen játékokkal lehet vele játszani és a legfontosabb, hogy mit tud egy Intel Core 2 Duo P8400 2,26 Ghz es procihoz viszonyítva ?? ( ilyenem van jelenleg tehát ehhez tudom hasonlítani) :)
    És természetesen érdekel minden egyéb észrevétel tapasztalat stb stb ...

    [link]

    Erről a Lenovo Ideapad U400 ról lenne szó valójában, sok mindent sajnos nem találtam róla mert 95% ban i5 el esetleg i3 al találom ami nem is lenne baj csak 200 ezer forintért és annál is többért, jelenleg a keret nem enged többet...
    Úgy gondolom lehet ennyi pénzért jobbat is kapni ettől, viszont nagyon fontos lenne a minőségi ház és hordozhatóság, vékonyság így végül ennél a gépnél kötöttem ki, valamint egy két olcsóbb thinkpad edge nél, de azok meg többnyire jóval vastagabb kialakításúak.

    Tehát elsősorban ha tudsz/tudtok nekem segíteni erről a gépről minden érdekel ezenkívül szívesen meghallgatom véleményeteket/javaslataitokat nettó 130 ezer ft al bezárólag elsősorban thinkpad valamint az itt felsorolt ideapad ok közül s300, s400 valamint az u310, u410 ( ezekkel csak amiatt nem vagyok megbarátkozva, mert több tesztben is azt olvastam hogy minőségük romlott a régebbi u300, u400 hoz képest)

    Segítségeteket előre is köszönöm !! :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák