Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Gausz #43890 üzenetére

    Asztali gépben akár még a péniszt is növelheti, ez notebook topik, sokra megyünk vele.

    Megmondom: amit beidéztél az egy frankó kis szöveg, nulla azaz nulla számmal teszttel vagy bármi mással. Ezek ilyen szép vágyak, kijelentések, meg izék. Nekem is van AMD-s notim, nincs vele baj, de a legutóbbi noti amit AMD-vel teszteltem konkrétan eszembe juttatta milyen érzés volt az 1.7-es cerkán netezgetni.

    Tehát mi a baj vele?

    Az AMD processzorai nyers teljesítményben az Intel mögött vannak. Nagyon. Ez úgy talán elég? Ellenkezőjéről ha van teszt, jöhet, én is szeretnék konkurenst, de nincs.

    Intel megint lefizette/megfenyegette a boltokat, hogy meg ne próbálják árulni a konkurenciát?

    Szokásos AMD fan és egyéb szöveg. Nyilván a Photoshop is le van fizetve, hogy lassabban méretezzen, valamit, hogy kevesebb weboldalnál is röcögjön. Ez f@szság és ilyen Linuxos szöveg, hogy bezzeg az MS... öcsém fogni kell a tonna pénzt és beleverni marketingbe első körben. Ha nincs meg, akkor ne sírjon senki. Második körben meg alá kell támasztani a reklámot. Itt jelenleg 2:0 az Intel javára. Ez van, sry.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák