Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz SeniorTilla #172014 üzenetére

    Lekapcsolod a munkához teljesen felesleges dGPU-t, így nyersz egy rakás TDP keretet a CPU számára, hogy akár passzívan menjen munka közben, valamint elérhető sok magos H-s processzor kellően magas órajelekkel, és bele tudsz tolni 32+ GB memóriát.

    A másik opció sok memória-gyors CPU-sok storage igény fejlesztői melóra egy workstation laptop lenne tipikusan Quadróval, mert dGPU nélkül nem kapni H-s processzorral szerelt laptopot sem Intelben, sem AMD-ben (legalábbis én nem találtam), ahol az első dolog fejlesztőként az, hogy lekapcsolod a munkához teljesen felesleges dGPU-t, szóval a kérdés az, hogy az idő 90%-ban dokkolva használva megéri-e egy Zbook Fury vagy Studio felára neked vagy sem, ha egyáltalán elérhetőek ezek, amikor vásárolnál.

    ~2 hónapja kérdeztem itt hasonlót és hosszas keresgélés után végül a feljebb említett G14 mellett kötöttem ki én is, míg más a cégnél másik gamer laptop mellett. Pozitívum, hogy támogatja az USB-C töltést is, így dGPU nélkül hajtva a saját féltéglája helyett (az én felhasználási körülményeim között) elég egy 65 W-os USB-C PD-t tudó dokkolóval etetni a gépet.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • nagysz

    tag

    válasz SeniorTilla #172014 üzenetére

    Nagyon is erre való, ha kikapcsolod a picsbe a GPU-t, akkor mi marad?
    Egy kurvajó hűtéssel/képernyővel/vázzal ellátott gép (hiszen gamer, bírnia kell),
    amibe be tudsz rakni 32GB-ot is akár (nem triviális más gépeknél).
    Ez pontosan olyan, mint a gamer fejhallgató. 8+ órás izzadásra van tervezve..full kényelem, relatív olcsón. A jabras"business-like" fejhallgatós kollegákon meg csak röhögök...a hyperx-em vagy 5ször kényelmesebb, kedvezőbb áron.
    Nekem bevált! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák