Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz notafa3 #84808 üzenetére

    Nekem semmi gondom nincs vele, csak furcsallottam. Irtam, hogy ettol meg lehet jo.

    Mellekesen ismerem azt a helyet, abban a varosban eltem 20 evet. Latasbol a tulajt ismerem emlekszem ra.

    Kicsit modositok az igenyeimen, mert nem talalok epkezlab megoldast igy.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    A kovetkezo honapban.

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Nagyjabol 300.000 Ft.

    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Munka az elsodleges felhasznalas jellege. A tobbi csak ha epp tudja a gep az elony.

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nativ felbontastol nem szeretnek elterni semmilyen alkalmazas eseteben sem. A tobbi nem lenyeg.

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    13,3" matt kijelzo, FHD nem kell, 1366x768 teljesen jo nekem.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Napi szintu hordozhatosag! Mobilitas lenyeges. Hosszabb akkuido (5+ ora jo lenne)

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows 8.1 Prof lesz rajta, Kesobb Windows 10. Nem kell benne lennie az arban.

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Beepitett optikai meghajtó kell, CD es DVD lemezek irasahoz.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Minel tobb USB aljzat, ebbol legalabb egy legyen USB3, csendesebb mukodes terheles alatt fontos!

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Uj es 3 ev jotallas preferalt.

    [ Szerkesztve ]

    Ambulimax Provider

Új hozzászólás Aktív témák