Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Dhampir #123027 üzenetére

    átlagfelhasználónál pedig sok mindent a szem dönt el

    Leírtad magadtól is. A szem dönti el. Nekem a balos szememben pölö sokkal több a sárga, ritka tulajdonság, másik teljesen helyes. Akkor ha te is meg én is megnézem ugyanazt akkor ugyanazt látjuk? Nope. Ezért találták ki centit, a mérőedényt meg a többit. Ezért borítottam bele a pénzt ebbe a vacakba is. Ott áll feketén-fehéren, hogy mennyi a kontraszt, mennyi a fényerő, milyen szín merre kóborol. Aztán ha akarod nyilván úgy elkalibráltatod, ahogy akarod, samsungosra vagy helyre, lényegtelen. Az objektivitás fontos ha össze akarsz valamit hasonlítani, bár rohadt nehéz. Nem 1-2 alkalommal írtam totál újra egy tesztet, mert átolvasás után éreztem, hogy ebben én vagyok nem a gép. Szakmai alázat vagy mi.

    A csajos részt ne keverjük már ide, nem hasonlat, de még csak 1 asztalon sincs.

    Ha szubjektív teszt kell, akkor nyilván az internet tömve van tűéles HD TN panelekkel, photoshop bajnok T430-al meg ég tudja mivel. De, hogy reális képed nem lesz, főleg ha meccselés van, az betonfix. Na részemről téma End. ;)

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák