Új hozzászólás Aktív témák

  • kistewe

    tag

    válasz Rekureku #106018 üzenetére

    "kis pénz kis foci" , vagy nézzél használt üzletit, pl E6430 kinyílik 180 fokig ( most néztem meg...) ,
    vagy nézzél bármilyen madarastecsósat , vagy MM ajánlottat csak arra ne tőlünk várd az áment....

    #bunkomen:
    detto , ajánlottak egy gépet ami belefér a keretedbe és van rá esély , hogy fél év múlva nem gémkapoccsal kell összefogni a zsanért pl, de te is veheted bármelyiket csak nem várd , hogy itt mindenki bólogasson rá...

    sajnos ma az tény , hogy egy magyar átlagfizetésből csak egy nagyon gyenge minőségű gép vehető , bármennyire is fáj.. nekem is a sajátom használt üzleti, asszonypajtásé is az, a céges új volt és nem érzem a nagy különbséget....viszont ha a sajátom elől visszaülök egy konzumer elé pl. olcsóbb Inspiron akkor a különbség nagyon is érezhető....sokszor ezért ajánlanak használt üzletit mert attól , hogy "futott " egy évet valahol még elég jó állapotban marad(hat) , természetes meg kell nézni én is megnéztem mielőtt kifizettem...

    #szabonagyur: jogos amit szeretne, sokszor én is úgy dolgozom , gép nyitva teljesen olvasok 2 sort megcsinálom amit ir , visszajövök olvasom tovább leírást, és tényleg nem ülök le ... de akkor ez már munka akkor pedig munkagép akkor pedig megint használt üzleti kellene...

    stewe

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák