Keresés

Aktív témák

  • kuli

    csendes tag

    Sziasztok,
    A következő ügyben kérném a segítségeteket. A cégnél választhatunk egy új Notebookot, max ár 450E HUF. Jelenleg egy Sony Vaio BZ típust használok.

    Ami fontos számomra:
    - Tekintettel arra, hogy otthon nincs gépem, ezt viszem haza, utakra, mindenhova, így a 15,4-es jelenlegi túl nagy. Arra gondoltam, hogy a következő egy 13,3-as lenne, amihez az irodában hozzá tudok kötni egy monitort.
    - port replikátort lehessen hozzá kötni
    - gyors legyen az irodai alkalmazásoknál, de játékot, grafikai programot nem futtatok rajta
    - néha kell 1-2 DVD-t is írnom

    Mivel a Sonyval meg vagyok elégedve a Vaio Z sorozatot néztem, de az sajnos nagyon drága, így jelenleg a Vaio S sorozat és a Toshiba R700 1EH között vacillálok.

    Minden megoldást, javaslatot köszönök!

  • kuli

    csendes tag

    válasz Z86 #7597 üzenetére

    Ahogy nézegettem a 14'1 -es méret még esetleg szóba jöhet.

    Mac-et nem szeretnék, egy kicsit idegenkedek az operációs rendszertől....Vagy ne tegyem? Különleges programokat nem használok, de pl. az Outlook több postafiókos IMAP szolgáltatásait igen.És fontos, hogy az Office kompatibilis fájlokat tudjam szerkeszteni.

    Fontos lenne a jó minőségű összeszerelés. DELL-em még sohasem volt. Az jónak számít?
    IBM Thinkpadem volt, azt akkor nagyon szerettem (főleg a pöcögegér miatt), de amióta Lenovo lett azt olvasom, hogy romlott a minősége... Mi a tapasztalatotok?

Aktív témák