Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz gg72 #1826 üzenetére

    Milyen sebességű neted van? Amúgy torrent masinanak szerintem a Live egy jó megoldás lehet, de nem tudom, hogy mekkora sebességű netet tud meg kiszolgálni, és itt is kell hack, de ez imho pofon egyszerű...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • veze

    őstag

    válasz gg72 #1826 üzenetére

    a zyxel sem jeleskedett feltöltéskezelésböl az alapszoftverrel. legalabbis messze nem voltam elégedett azzal.(hozzászooktam az utorrent adta kényelmekhez és megbízhatósághoz) , nem használta ki a sávszélemet pl hiába volt nagyon sok letöltő..
    nem tudta pl két trackerre ugyanazt az állományt seedelni, mert vagy az egyik vagy a másik behalt. beállítottam a max 10-et aztan ha egy-két óra mulva azokbol kiléptek akár fél éjszaka se csinált semmit, hiába volt uj peer , nem csatlakozott. De legalabb elindithatott volna akkor helyette másik 10-et (ha már többet nem lehet) hogy legalabb mindig seedeljen valamit.
    A sávszéleddel semmi gond, felfelé, simán ki tudna , ki kéne szolgálni a procinak, a kliens béna max..Nekem 5M felfelé mégis ki tudja szolgálni .. de csak a transmissionnal
    egy kép ma reggel a transmissionból
    épp 11 volt aktív a 160-ból és 662 KB/s-re hajtotta a sávszélemet.( ez kb a max, amit tud) és a proci terhelés 18-24 % között ingadozott.
    a hack nem bűvös dolog.. a zyxelnek még külön fóruma is van erről ahol lehet kérdezni azoktól akik már megcsinaltak. de legvégső esetben még egy másnál működö mentést is kérhetsz esetleg, és acronissal visszairod a pendrivodra és csak be kell dugni...
    de másra is fel lehet tenni nem csak zyxelre. Ebben azok tudnának segíteni akiknek olyan van.
    A microserverre is jo esetben freenast illene tenni, ami szintén linux alapu megint.
    amúgy pont a te sávszélednél lenne értelme a 24/7-ben járo normális klienssel seedelö nas-nak, mert ha folyton tol valamit csak kicsikével is. sok kicsi gyorsan sokra megy..:)

Új hozzászólás Aktív témák