Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72

    veterán

    válasz veze #1830 üzenetére

    Igen, én is pontosan így érzem, hogy nálam lenne értelme folyamatos működésnek, mert így időnként fellépve gyakorlatilag a nullához közelít az arányom, félek, hogy hamarosan ki is leszek tiltva...

    Én továbbra is tartok a hack-től, vagyis nem attól, hogy elrontok valamit, hanem, hogy egyáltalán meg tudnám-e csinálni, nekem valahogy sosem volt türelmem az ilyen szoftveres buheráláshoz, főleg akkor, ha az ilyen mélységű és linux alapú.

    De legvégső esetben még egy másnál működö mentést is kérhetsz esetleg, és acronissal visszairod a pendrivodra és csak be kell dugni... Ez pl. egy nagyon szimpatikus megoldásnak tűnik. ;)

    Amiken még gondolkodom (árban felfelé):

    - QNAP TS-112
    - HP microserver
    - Zotac ZBOX AD02

    Ezekből számomra az utolsó lenne a legszimpatikusabb, hiszen "normál" PC-ről van szó Win7-el, aminek a mérete kb, akkora, mint egy router, hangja nincs, belül lenne egy kis vinyó, bővíthető ram-ok, rá tudok kötni külső vinyót USB 3.0, vagy esata csatlakozóval, beépített wifis, HDMI-vel pedig a monitoromra is rá tudnám kötni, a gépen meg gyakorlatilag csak a Win7 lenne rajta és az utorrent. Csak hát az ára mindenestül 65000 körül lenne, annyit meg nem igazán adnék ki rá...

    QNAP TS-112: erről van valakinek tapasztalata, mennyire flottul működik, hány letöltést kezel egyszerre, stb?

Új hozzászólás Aktív témák