Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz Frigetrus #7904 üzenetére

    Nem veszem kötekedésnek... de, én úgy tudtam, hogy a D5000-hez járó második obi (55-200mm) az makrózáshoz van. Aztán MLaca felvilágosított, hogy nem. Így aztán makró obit így is, úgy is fogok majd venni a jövőben... a D5000 és az 550D közül pedig a Canon tetszik jobban.
    Egy fotós haverom majdnem egy évig nyúzott egy D5000-et, tudom, hogy a minőséggel nincs baj, a képek is szépek még kit objektívvel is.

    (#7905) Throme

    Azt itt megjegyzem, hogy a Nikon akciós 2 obival, míg az 550D nem az és ez az oka, hogy a Nikon olcsóbb.
    Egy halom tesztet átolvastam az utóbbi napokban és az van amit írsz, egyik helyen egy hajszállal a D5000 a jobb, másikon az 550D. Nagyon egy kategória.,

    (#7906) filózoli

    Én nem vagyok Canon fan... Volt annó A70-em és szerettem, de aztán volt egy Samsung kompaktom, most Fuji S1500. Tehát nálam nem volt cél, hogy Canon legyen... de az lesz.

    Egyébként Canon-hoz már nézegettem makró objektívet is. Tamron Canon 70-300/F4-5.6 AF LD Di Macro 1:2 jónak néz ki, árban sem rossz, kezdetben talán elég lesz. Persze ezt olyan március tájékán venném majd.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák