Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz #70869248 #515 üzenetére

    Detto.

    Három kisebb buggal találkoztam (úgy hiszem, mind a három bug), a durvábbakat sikerült eddig megúsznom. (3. nekro pályán vagyok jelenleg, és a tutorial után ezzel a kampánnyal folytattam, tehát eléggé a játék eleje táján vagyok még)

    1. bug: Néha nem lehet srcollozni a térképen (sem a nyilakkal, sem a képernyő széléhez "tolt" egérmutatóval). Csak a kilépés/újra belépés javítja ezt. Eddig 3-4 alkalommal jött elő ilyen. Nem tudom, mi váltja ki.

    2. bug: A nekro vár szellem- és lich lényei nem tudják sebezni az árnyelementálokat (csakúgy, mint a nekro hősöm sem tud ellene "hősi csapást" - magyar nyelvű verzióm van - bevetni). Mivel elméletileg, emlékeim szerint, az árnyelementál nem immúnis semmire sem 100%-kal, ezért vélhetően bugról van szó.

    3. bug: nekro küldi második pályáján az egyik mellékküldetés teljesíthetetlen volt. Az, ahol az öt tömegsírt kellett megtalálni. Nálam a legdélnyugatabbi helyzetűre, amikor odamentem, kiírta, hogy már meglátogattam, holott nem jártam még ott korábban (akkor "fedeztem fel" azokat a területeket)

    A pestis hetét mindig figyelem (egyből nézek be a várba), de eddig nálam mindig rendesen számolta ki a lénymennyiséget.

    Mindezeket leszámítva/mindezekkel együtt is piszok jó eddig! Hozza a Heroes - na, csak még egy kört nyomjunk le! - érzésvilágot :D Szerintem abszolút méltó a korábbi részekhez. Sőt, ha ilyen egységes színvonalú marad végig minden kampány, akkor ezen a téren (hangulatra) top-közelben lesz az egész sorozatra nézve.
    (A multi, illetve a különböző frakciókkal indított single térképek már más kérdés: ott jön ki, hogy milyen is igazából a kiegyensúlyozottság, meg sok más finomság. Ezen a téren nem tudok nyilatkozni.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák