Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    Én rengetegszer halok meg álmomban. Gyerekkoromtól folyamatosan. Arra soha nem emlékszem, hogy halok meg csak aaz eredményre, hogy nem élek többé. Vagyis ezek hülye szavak. Mármint az élet és a halál szó. Álmaimban ''halott'' állapotban lenni hasonló érzés mint ''élőben élni''. Hihetetlen nyugalom vesz körül, sem negatív sem pozitív érzés nem fog el. Mintha egy kiba..ott nagy egyenletbe illeszkednék be, ami az egész világegyetemre érvényes. Mintha minden-mindennel összefüggne, mindennek és mindenkinek (ha lehet különbséget tenni egyáltalán) részese vagyok ill. az én részem. Szorosan kötődik hozzá az, hogy gyakran repülök. Tudom ''irányítani'' magam. A durva az, hogy gyerekkoromban nem nagyon ment a koordinálás, mostanság már igen. Folytatólagosnak, egybefüggőnek tetszenek néha az álmaim, még ha hetek / hónapok is telnek el köztük. Durva, de ez az igazság. Sokszor az utolsó emlékem az, hogy lezuhanok vagy épp ellenkezőleg: mintha egy láthatatlan erő felfelé vonzana és nem tudom magam lefelé irányítani. Ezután kelek fel, ha fel tudok: sokszor nem tudok megmozdulni, mintha az egész testem le lenne bénulva. Lehet mindig a REM fázisban álmodok, azért.

    Szóval nem tudom mi történik velünk a halál után, de nekem elég élményem volt már, még ha csak álmaimban is. Nem hiszem el, hogy fizikailag meghalunk és ennyi.A véleményem az, hogy az én-tudat nem csak fizikai-biológiai működés eredménye. Többről van szó...

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

  • old gray

    addikt

    válasz Geller72 #125 üzenetére

    Soha nem szedtem ilyen dolgokat. Asszem 1x-2x Hova-t ill. Valeriana-t vettem be de ennyi. Az már baj lenne ha gyerekkoromtól nyugtatókon élnék.... :)

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák