Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shownomarcy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Megerősítenétek engem is, hogy erre a konfigra 550W (bőven?) elég? OC nem lesz (de a be quiet számoláson azért benyomtam a procira az OC-t, de így is csak 260W max-ot számolt), multimédia szerkesztésre lesz a gép, játék zéró.

    CPU: AMD Ryzen 7 3700X
    GPU: Msi Geforce GTX 1050 TI
    Alaplap: Asus TUF Gaming B550 Plus
    Ház: Fractal Design Define 7 (black/white)
    RAM: 2*8GB 3000 MHz G.Skill Aegis
    Cpu hűtő: Be Quiet Dark Rock Pro 4
    1 nvme ssd, 1 ssd, 2 hdd, 1 odd, 3 fan

    2. Kérdés: ez a konfig alapjáraton nem érné el azt a limitet, ahol a venti (Fractal ion) bekapcsol, ugye? Vagyis lenne haszna félpasszív tápnak?

    A kiszemeltek Fractal Design ION+ 560P / be quiet Straight Power 11 Gold 550W.
    HALK, hosszú távon megbízható megoldást keresek, 40e körül.

    Eleinte azt gondoltam lehetne akár 650 is, h tutira menjünk, de inkább 450W-ot is nézhetnék?
    Egyébként táp árakban mire lehet számítani, stabilizálódtak, vagy mehetnek még feljebb? Ha nem sürgős, várjak?

  • shownomarcy

    csendes tag

    válasz fasyrt #138044 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!

    A Seasonic Prime SnowSilent 550W Gold sem néz ki rosszul, ezt sem vetném el egyelőre (ha tényleg halk).
    Nézem még, hogy ha lejjebb mennék, a Fractal SFX-L 500W-nak csak 4 SATA-ja van, az nekem kevés lehet...
    A be quiet Straight Power 11-nek viszont van 450W-os verziója sok Satával, úgyhogy 450-ben valószínűleg ez lenne a nyerő és árban is ok. (Ha ez a konfig beválik, úgysem váltok feljebb és nekem inkább a proci kell, mint gpu.)

Új hozzászólás Aktív témák