Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdl

    újonc

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 10 és fél éves, 4. osztályos fiamnak szeretnék telefont. Egyáltalán nem akartam még, de hirtelen önjáró lett a gyerek, iskolából tanítás után elkezdett egyedül eljárni a nagymamájához és nem akar a jövőben napközis lenni. De néha ad-hoc jellegű, hogy éppen megy-e a mamájához vagy sem, pl. ha felhős az ég akkor fél, hogy vihar lesz és nem mer elindulni és bent marad a suliban. A nagymamának nem tud odaszólni, hogy megy-e vagy sem, ezért az meg engem hívogat, hogy hol a gyerek, én pedig nyomozok telefonon, hogy a suliban van-e... Szóval a lényeg, szeretnék venni neki egy készüléket
    - 20-25 Ft-ig maximum [ha nagyon nem fér bele, akkor esetleg 30]
    - újat, érintőképernyőset, és legyen rajta wifi
    - Telekomos SIM kártyánk lesz, csak telefonra van szükség
    - nem az örökkévalóságig használná, de ez után nem szeretnék 2-3 éven belül újat venni neki
    - Androidost preferáljuk
    - nem telepítenénk rá bazi nagy játékot, de egy-két apróbbat, egyszerűt azért igen
    - mérete ne legyen bazi nagy, gyerek is könnyen kezelje, de túl kicsi se, hogy ne gúvadjon ki a szeme
    - elfogadható képeket tudjon vele csinálni, mert szeret fotózni, de ez nem túl fontos szempont.

    Rengeteg no-name készüléket látok, elolvastam ezer véleményt, de nem jutok dűlőre. Köszönöm!
    (Családban Samsungot és Huawei-t használunk).

Új hozzászólás Aktív témák