Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Feri1977 #38015 üzenetére

    A negatív tapasztalat leírása mióta számít görcsölésnek és hisztériakeltésnek? :U

    Nincsen hibátlan szoftver, egy olyan komplex, a rendszerbe tucatnyi helyen beépülő darab, mint egy vírusirtó, főleg nem lehet hibátlan, és igenis vannak olyan szoftveres-hardveres konfigurációk, ahol problémát okozhat, és ezen topiknak az ajánlás mellett pont a problémás és kérdéses esetek megvitatása az egyik célja.

    Szidtam itt eleget a Kasperskyt a hibáiért, holott közben ajánlom, ha valakinél problémamentes a működése (erre szolgál a trial időszak), szidtam itt az F-Secure-t egy olyan hiba miatt, amelyik az átlagfelhasználók 99,9%-át nem érinti, ezért közben ajánlom is, mint jó védelmet (holott nálam elbukott a trial időszakban), és szidtam itt én is régebben az Avastot emiatt, amit úgy néz ki, talán 2 év elteltével sikerült megoldaniuk, valamint a DeepScreen se kevés kellemetlenséget és felesleges gépújraindítást okozott fejlesztés közben (nálam szintén elbukott a trial időszakban).

    Nincsen tökéletes vírusirtó. A mostani vírusirtóm sem az, mert attól, hogy nálam minden szép és jó, még nem veszem fel a rózsaszín napellenzős szemüveget, és bizonygatom, hogy márpedig én a létező legjobb megoldást használom, ami egyszerűen tökéletes, és aki mást állít, az görcsöl és hisztériát kelt, mert tudom, hogy másnak attól még lehet és van vele problémája.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák