Keresés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Dan-szan #7832 üzenetére

    Hali!

    Elöször olvasd el ezt: [link]
    Nos, azóta van pár fejlemény. Küldtem a PandaLabs-nak mail-t, hogy ez a gondom. 5 perc múlva már jött is a válasz, melyben teljesen álltalános dolgokat kértek hogy ellenőrizzem. (pl defender, más tűzfal, más vírusírtó stb)
    Írtam, hogy ilyen hiba nincs. Még aznap leküldtek egy Panda Info Tools progit, ami készített egy teljes rendszerinfot a gépről, ezt visszaküldtem. Pár hete mondták, hogy töltsem le a Panda GP 2009-et, abban javították már a hibát(ami szerintem nem is a panda hibája, hanem az SP1 ken szét valamit). Valóban, nálam megszűnt a tűzfalas hiba, kifogástalanul működik, Vista x64 +SP1 alatt.
    (mint azt a linkben írtam, csak az SP1 telepítése után hal meg a panda tűzfala, SP1 nélkül nincs semmi gond)
    Próbáld meg letölteni(hivatalos oldalról persze) az utolsó Panda GP-t. Én is Pandát használok szinte a kezdetektől, nem fogok váltani. Az ügyfélszolgálat nagyon korrekt, amíg nem javítják a Panda IS 2008-ban hibát, addig átírták a liszenszemet a GP 2009-re, ami megint csak roppant ritka manapság, figyelmbe véve, hogy hogy állnak nagy cégek az ügyfeleikhez napjainkban.

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák