Keresés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz derossi #7896 üzenetére

    Hali!

    Többek közt gépeket is pakolok össze, ezért állítom, hogy nem túlzás a 16G ram. De mint írtam álltalában Game Expertek gépébe találkoztam ennyivel. Egyébként pl egy építész ügyfél gépébe még több van.
    Igen, a Panda legnagyobb hátrányként az erőforrásigényét hozzák fel. Ez igaz, erre Én se tudok mást mondani. Nyílván 256M -gépre nem kellene felrakni, mert megeszi reggelire.
    Voltam olyan suliba hálózatot szerelni, ahol még olyan kicsi gépek voltak, amire igazából az XP-t se szabadott volna ráerőltetni, de ennek ellenére még a Panda Titánium is rajt feszített.
    Bekapcsoltuk a gépeket, aztán elmentünk megreggelizni. Mire visszaértünk, még volt pár gép ami nem éleldt fel... :C

    L7WY:
    Nem, nem amcsiban élek, egyáltalán nem nevetséges 1G ram. A "szülőfalumban" Én vagyok az ingyenes számítógép-szervíz, amikor otthon vagyok akkor, még 386-os gépeket is hoznak javításra. Úgyhogy az 1-2mega ramot sem tartom nevetségesnek.
    Nincs olyan Notim, de nagyon tetszik, ha vennék, biztos ilyet [link] vennék. D

    Nos én is had kérdezzek valamit, hátha azóta van valami fejlemény: [link]

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák