Keresés

Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz HZoli87 #44911 üzenetére

    Nagy többségében Win7 64 alatt jelentkezik ez a probléma.
    Amelyik gépen frissítetted, azért nézd meg, hogy biztosan működnek-e a védelmek. Nem ír semmi hibát, nem jelez semmi különöset, csak épp nem csinálnak semmit a védelmek... Ezért is veszélyes ez a bug, mert aki nem megy be az ÁLLANDÓ VÉDELMEK menüpontba, az esetleg észre se veszi.

    A másik hiba - különböző fagyások - pedig az anti-rootkit modul miatt van. Főleg emiatt nem frissítettem. Meg várok még pár tapasztalatot...

    ------------------------------------------------------------------------

    Egyébként ahol szilvesztereztem, ott nagyon lassú gép volt. Komolyan, ha a tálcán levő egyik ikonra kattintottak, akkor esetleg fél percet is kellett várni, mire megjelent az ablaka. De kezdjük az elejéről. Pendrive-on vittem pár képet, berakták az adathordozót, és percek kellettek, mire használni is lehetett!
    Egyszer újra is indult a gép magától. Én nem láttam, hogy ezt mi előzte meg, csak a boot-képernyőt.
    Olyat is meséltek, hogy egyszer megmozdították az egeret, mire bekapcsolt a gép. És éjjel, mikor kikapcsolták a gépet, láttam is, hogy még világított az egér.
    Szóval "misztikus" az a gép. Állítólag mindig ilyen lassú, néha egy ismerősük újratelepíti, de nem sokat segít.

    A pendrive-on semmi oda nem illőt nem hoztam haza. Mondjuk, miután az én képeimet felrakták, kértem, hogy formázzák meg a stick-et, mert tele van, és utána rakták fel az övéiket.

    Ja, és persze a magyarul is tudó vírusirtó angol verziója volt fent. Mondjuk én ezt se értem(??)

Aktív témák