Keresés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Narxis #16343 üzenetére

    Hali!

    Pont azért vetettem fel ezt az ötletet, mert lehet hogy ráakad az ember egy olyan AV-re, ami amúgy egy remek progi, csak nem annyira ismert, közismert. lásd BullGuard... :K
    Mióta az eszemet tudom, Panda-t használok, és bár volt hullámvölgy, most ismét egy remek AV "lett". A 2009 második generációja ill. az új 2010 Panda egy remek AV, "röhejes" erőforrásigénnyel(memória 6Mbyte :DDD ) A nagy konfigomat(ezen dolgozom), azt mindig is Panda védte..(meg fogja is)

    blattida
    Kösz, hogy ellátsz ötletekkel, de sajnos "néha" dolgoznom is kellene :DDD , ezért már csak azt a KIS-t(valami Kunta-Kinte IS vagy mi) fogom tesztelni, amit korábban javasoltál tesztre... :))

    L7wy
    Bár valóban bitdefender a bullguard motor, de ennek ellenére azért "valaimit" fejleszthettek a fiúk, mert míg a BD2009 bőven érezhetően fogja a gépet, addig a Bullguard "szinte" észrevétlen(persze ugyan azon a konfigon)
    És persze az is igaz, hogy Windows 7 is támogatott BG esetében... :C
    Bevallom, nekem eddig a BG a kedvencem, az "új" csapatból...

    laca026
    Örülök, hogy még egyszer neki futottál a Trustport IS-nek... :R
    Ahhoz képest, hogy 3 motor, és mégsem fogja gépet, akkor ez is egy remek AV lehet, jó a felismerés, gondolom érdemes volt felrakni...

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák