Aktív témák

  • BlackSeven

    aktív tag

    Sziasztok!

    Arra már választ kaptam, hogy gond nélkül uninstallálható az AVG IS 9. (régebben volt vele ilyen gond is)
    Mivel egyáltalán nem ismerem ezt a programot és még eddig nem is telepítettem belőle egyet sem, azért még megkérdeznék néhány dolgot. Nem az én gépemre kell majd és akinek kell Ő meg szeretné venni de előtte természetesen ki fogjuk próbálni és ezért elkelne néhány tanács. Ezt nézte ki magának, én meg látatlanban és általam még ki nem próbált szoftvert nem szeretek ajánlgatni, és nem is szeretnék szívni vele meg égetni magam a tulaj előtt ha valamiért nem jönne be én meg segítettem Neki. Jobb előtte kicsit tájékozódni.
    Tehát:
    * A FF böngészőbe az AVG IS9 milyen kiegészítőket telepít be és ezeket is eltávolítja az uninstallálása alkalmával vagy maradandóan beírja oda?
    *Mennyire fogja a gépet? Azon a gépen egy ESS volt eddig és nem volt észrevehető a jelenléte. Ez egy átlagos képességű és erejű laptop lenne.
    *Milyen sűrűn vannak/adnak ki virus adatbázis frissítést hozzá? (valahol olvastam, hogy átlagosan két naponta 1X, de van amikor naponta is kijön 1X) Ez nem valami sok, ha így van.

    Köszi előre is.
    Majd ha jut még eszembe valami akkor gyorsan kérdezek. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák