Aktív témák

  • Möbiusz

    tag

    Sziasztok!

    Találkozott már valaki a következő problémával?
    Windows XP és azon feltelepítve a MSE. Mivel nincs saját eltávolítója (vagy csak én nem találtam?) ezért a Start menü/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlésénél akartam leszedni. (nem az én gépemen volt fent és kicsit megizzadtam vele ismerős előtt)
    Amikor el akartam távolítani és rákattintottam az Eltávolítás fülre akkor feljött egy ablak miszerint a Windows installer vagy mifene nem találja ezt a programot és hibát észlel meg elnézést kér, és ezzel le is állt. Puff neki! Pedig fent volt az MSE!
    Fel kellett tennem a Revo Uninstallert és azzal utána már gond nélkül lejött az MSE.
    Egyébként hogyan lehet egyszerűen leszedni?

    Még egy kérdés. Ez mellé az MSE mellé tudtok javasolni olyan, lehetőség szerint ha lehet akkor ingyenes, magyarul tudó és könnyen kezelhető tűzfalat? Ha lehet akkor a Comodot inkább ne, mert egy ötvenes korosztályhoz tartozó házaspár gépére tenném fel és Ők nem igen értenek az ilyesmihez és bepánikolnának nekem rendesen ha a Comodo elkezdene kérdezősködni.

    Köszi.

    (Végső esetben ha nem lesz más akkor marad a Windows XP saját tűzfala és MSE.)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák