Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheldon

    tag

    Üdv! :)

    Steam akció keretében megvettem a trilógiát, ami jó. De még mennyire! :DDD

    Azonban a 3. résszel van egy "kis" gondom:

    A játék egy adott pontján kifagy a játék, feladatkezelőben a folyamatok közül nem lehet kilőni, a Windows 7 pedig belassul. Újraindítás megoldja az utóbbi problémát, szóval a játéknál lehet valami gebasz, mert más játéknál ilyet nem csinált a gép.

    A játék folyamán volt már 1X ilyen gond, de akkor a Windows nem "sérült", a játék újraindítása után simán ment (annál a jelenetnél, amikor az irodába megy Max és a haverja, ahol leszúrják őket, amiért elcseszték a mentési akciót. A középső testvér odahajolt a legidősebbhez, ekkor fagyott ki a játék. Újraindítás után probléma nélkül ment a jelenet).

    A képen látható jelenetnél viszont mindig kifagy a játék, a Windows pedig belassul...

    Nem tudom mi lehet a gond...

    A segítséget előre is köszönöm! :R :R

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Sheldon #543 üzenetére

    Na, úgy néz ki megoldottam... :C

    Csináltam egy "Játékfájlok épségének ellenőrzésé"-t, ami ki is mutatta, hogy 3 fájl hiányzik. :F

    Steam frissítette a játékot, és gond nélkül játszottam most vele... :)

    Amúgy nagyon jó a játék, bár én multizni nem fogok vele, a GTA IV-ben sem tudott rávenni semmi, hogy multizzak, a single rész bőven elég nekem.

    Amúgy a Max Payne 1-gyel is játszok most, csak közben rákaptam a 3. részre is... :DDD

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz #81556480 #545 üzenetére

    Nekem is nagyon bejön a játék.

    Olvastam itt, hogy valaki szerint túl lineáris. És? Az előző Max Payne-ek is azok voltak!

    Szerintem pont az a jó benne, hogy olyan mint egy film. Jó a sok átvezető, a visszaemlékezések. Ami külön tetszett, azok az utalások az előző részekre.

    Tegnap voltam a piás szomszéd házában (aki ugye megmenti az életünket, megölve magát és pár ellenfelünket), és jó volt látni, hogy az 1-2 nappal korábban játszott Max Payne első részében feltűnő "Captain Baseball Bat Boy" képregényből rajzfilmmé lépett elő a 3. részben.

    De jó volt átélni azokat a jeleneteket is, amikről a játék megjelenése előtt kiadott képregényekben olvashattunk és láthattunk.

    Én most kb. felváltva játszom az első és harmadik részt, hol melyikhez van kedvem.

    A Max Payne sorozattal egyik barátom számítógépén ismerkedtem meg, valamikor a megjelenés után nem sokkal, bár akkor még annyira nem voltam benne a videojátékok világában, így annyira nem mélyedtem bele a játékba.
    Arra viszont máig tisztán emlékszem, hogy akkori szemmel nézve milyen élethűnek hatott a játék, a metróban játszódó jelentek egy részére pedig a mai napig emlékszek. Ott álltam vele egy ajtóban, a bőrdzsekije nagyon jól nézett ki, két pisztollyal rontottam az ellenségre.

    Ennyi maradt meg belőle, aztán a 3. rész megjelenésével gondoltam, hogy majd beszerzem a trilógiát.

    Bár az első két részt csak gagyi, kisebbített DVD-tokos kiadásban tudtam beszerezni, a 3. rész viszont az eredeti kiadásban van meg. Aztán jött a Steam-es leárazás, a 3 játék volt kb. 4800 Ft, így megvettem digitálisan is, így a mentések is jó helyen vannak.

    Persze mai szemmel az első két rész elég gagyin néz ki a "fiatalok" számára (én sem vagyok öreg, 2001-ben voltam 10 :DDD ), és persze nekem is, de elmélyülve a játékban, a látvány csak másodlagos...

    A 3. rész igen jól néz ki, a története is elég jó, úgy gondolom, hogy méltó folytatása az előző két résznek.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Bjørgersson #547 üzenetére

    A DLC-k igazából csak a multiplayert bővítik, szóval én nem hiszem, hogy lesz belőle "minden egyben" kiadás.

    Persze ettől még lehet, de szerintem nem valószínű.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    Én tegnap fejeztem be a játékot, nagyon jó volt, most majd folytatom az első részt, majd a másodikat.

    Steam-es verzióval játszottam, csak egyszer volt vele problémám (amit pár kommenttel feljebb le is írtam), de azt sikerült kijavítani a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" lehetőséggel.

    Buggal, és más, zavaró tényezővel nem találkoztam a játék során, bár ez az automatikus mentési rendszer eléggé idegesítő tudott lenni... :)

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz MoRT2195 #557 üzenetére

    Nekem is a Steam-es változata van mind a 3 játéknak feltelepítve, mind működik.
    Ahogy neked, nekem is Win7 64 Bit-es Oprendszerem van... :F

    Esetleg a steam könyvtárban kattints jobb egérgombbal a Max Payne 1/2 ikonjára --> Tulajdonságok --> Játékfájlok épségének ellenőrzése.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz #81556480 #577 üzenetére

    3 részes képregény, a már megszűnt maxpayne.hu-s srácok le is fordították mindet. :K

    Kb. azt meséli el, amit mi magunk is végigjátszhatunk a játékban, amikor Max visszaemlékezik arra, amikor elfogadta a brazil melót, miután a helyi kiskirály fiát lelőtte, és a fél bandából tésztaszűrőt csinált. :)

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

  • Sheldon

    tag

    válasz Chosen #579 üzenetére

    Steames játékom van, tökéletesen megy vele a magyarítás.
    Szerintem jól sikerült a fordítás, próbáld ki, és akkor megtudod. :K

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Új hozzászólás Aktív témák