Új hozzászólás Aktív témák

  • MoRT2195

    tag

    Hello!

    Lenne egy olyan gondom, hogy valamiért nem indul el se az 1. se a 2. része a játéknak. Eredeti, steames változat van meg, az op rendszerem pedig Win 7 Ultimate 64-bites. Elindítás után a steam és az xfire is érzékeli, hogy megy a játék, de hiába várok akár 1 órát (mert megtettem), akkor se dob be a játékba, egyszerűen maradok az asztalon, viszont a játék valahol fut rejtve. Egyedül feladatkezelőbe tudom bezárni a "semmit"... Kérdés, hogy lehet-e ez ellen valamit tenni? Már nagyon régen többször is bele kezdtem a játékba, de sose jutottam a végére, így most végig akarom vinni mind a 3 részt egymás után, de hát nem nagyon akar össze jönni. :(

    Amúgy én itt az oldalon vettem meg egy sráctól a Max Payne Complete Packot 5500ft-ért, ami tartalmazza mind a 3 részt és a 3. részhez a Rockstar Passt is, tehát az összes DLC-t. Szerintem megérte ennyiért, nem rég volt egy jó nagy Rockstar leárazás Steamen, aztán minden játékuk elég olcsón kapható volt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

Új hozzászólás Aktív témák