Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheldon

    tag

    válasz #81556480 #545 üzenetére

    Nekem is nagyon bejön a játék.

    Olvastam itt, hogy valaki szerint túl lineáris. És? Az előző Max Payne-ek is azok voltak!

    Szerintem pont az a jó benne, hogy olyan mint egy film. Jó a sok átvezető, a visszaemlékezések. Ami külön tetszett, azok az utalások az előző részekre.

    Tegnap voltam a piás szomszéd házában (aki ugye megmenti az életünket, megölve magát és pár ellenfelünket), és jó volt látni, hogy az 1-2 nappal korábban játszott Max Payne első részében feltűnő "Captain Baseball Bat Boy" képregényből rajzfilmmé lépett elő a 3. részben.

    De jó volt átélni azokat a jeleneteket is, amikről a játék megjelenése előtt kiadott képregényekben olvashattunk és láthattunk.

    Én most kb. felváltva játszom az első és harmadik részt, hol melyikhez van kedvem.

    A Max Payne sorozattal egyik barátom számítógépén ismerkedtem meg, valamikor a megjelenés után nem sokkal, bár akkor még annyira nem voltam benne a videojátékok világában, így annyira nem mélyedtem bele a játékba.
    Arra viszont máig tisztán emlékszem, hogy akkori szemmel nézve milyen élethűnek hatott a játék, a metróban játszódó jelentek egy részére pedig a mai napig emlékszek. Ott álltam vele egy ajtóban, a bőrdzsekije nagyon jól nézett ki, két pisztollyal rontottam az ellenségre.

    Ennyi maradt meg belőle, aztán a 3. rész megjelenésével gondoltam, hogy majd beszerzem a trilógiát.

    Bár az első két részt csak gagyi, kisebbített DVD-tokos kiadásban tudtam beszerezni, a 3. rész viszont az eredeti kiadásban van meg. Aztán jött a Steam-es leárazás, a 3 játék volt kb. 4800 Ft, így megvettem digitálisan is, így a mentések is jó helyen vannak.

    Persze mai szemmel az első két rész elég gagyin néz ki a "fiatalok" számára (én sem vagyok öreg, 2001-ben voltam 10 :DDD ), és persze nekem is, de elmélyülve a játékban, a látvány csak másodlagos...

    A 3. rész igen jól néz ki, a története is elég jó, úgy gondolom, hogy méltó folytatása az előző két résznek.

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Új hozzászólás Aktív témák