Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!
    Elgondolkodtam a vásárláson, de eltántorított a retina i7 1M feletti ára.. eddig tudatlan voltam és a mai nap jöttem rá hogy létezik OS X pc-re :((( :DDD

    A jelenlegi PCmet szeretném a legfrissebb OSXel használni.

    Adatlapomról: i7 3770K@4.2 • Asus P8P67 DELUXE • CORSAIR Vengeance 2x4Gb 1866MHz • Sapphire 7850 2Gb • DELL U2410 • Corsair VX450 • Samsung 850PRO 256GB SSD • 1TB Black + 2TB Green + 3x3TB RED • Xonar D1 + Logitech Z5500 • G110 • G35 • ANTEC P180B

    Teljesen új vagyok a témában.. ahogy nézegettem elvileg kompatibilis. Szeretnék ebben megerősítést kapni, illetve ha esetleg valami cserére szorul akkor arra tippeket kapni.

    Első amatőr kérdés: a monitorom jelenleg 1920*1200. Nem gond hogy eltér az almás gépek felbontásától?
    Később cserélve lesz 27"ra - gondolom akkor majd VGA váltás nem árt.
    Valamint: a cpu órajele most emelve van, ez os x alatt is működik a "tuning"?

    Ami még tervben van a 16GBram.. gondolom az is kelleni fog (képfeldolgozás)

  • Hooper

    őstag

    válasz Hooper #25419 üzenetére

    köszi a válaszokat!

    Van értelme a konfigon valamit változtatni hogy érezhetően izmosabb legyen? néztem 4790K-t..az a max a retina iMacnél.. de kb 10%a difi sebességben.. gondolom hackintosh alatt se lenne jobb..

    még mindig új nekem a dolog (és kicsit hihetetlen) de tényleg ugyan úgy megy majd minden, olyan gyors lesz, olyan "smooth" mintha almás dobozom lenne?

    tudtok hangkártyát ajánlani a XONAR helyett? (ami tudásban kb ilyen vagy jobb)

Új hozzászólás Aktív témák