Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz r3dsnake #32527 üzenetére

    jah ... 10.5.8-as hacklinál is már a snow leo-t se értettem ... jó... persze ... értem én... marketing ...új géphez új OSX ... de nem lehet így os-t írni, h állandóan a design-ba ( had tegyem hozzá, hogy olyankvajól eltalált a GUI, hogy 2003akárhány óta alig piszkálnak bele a GUI designjába, mindig csak kicsit, ... ezt is a mahhhrketing erőlteti ... mert agyament dolog működő os-be folyton belematatni ... meg a meglevő appok reszelgetése gondolom ... meg is látszik, hogy mojave esetében a régebbi gépekre is figyelni már nem volt idő - szerintem - régen akkor volt kész egy oprendszer, amikor kiadták... vagyis fordítva de mindenhogy igaz ..... ma meg... a boltokba kerülés az utolsó határidő ... szóval van fix határidő ...

    (#32526) Mr.C:
    nem merem
    örülök h ez fenn van... HS jó lenne spectre meg meltdown miatt ... dehát ... félelem és reszketés ....
    munkagép ... sajnos nincs rá több napom, h ha elb.szom, akkor megcsináljam ... még a bios-st se merem frissíteni .... jaúez. mukodik minden. ( indesign nem látja egyedül a vga-t, hiába mutogatom neki, meg mondom, hogy az izé... az ... meg a sleep veszélyes ... így nem használom ... )

    az jó ha marad az intel cpu
    akkor a hackli örök

    pedig aszittem az apple csinál valamit .-(
    na nem mintha az nem lenne valami, hogy már többmiliárd okostelefon van a földön, szóval elmondhatjuk h megváltoztatták a világunkat .... de aszittem h cpu fronton is lesz valami ....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák