Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz ko9 #12894 üzenetére

    Amúgy nem értem nálad miért nem megy CSAK GE=Yes-el, elvileg támogatja azt a kártyát a Chameleon.

    Értem mit mondasz. A logikát követve valóban mennie kéne, hisz a Chameleon-om a 48xx kártyákat megeszi, és az én HD4770-em meg 48xx-nek van "hazudva" azzal, hogy a 48xx-ra vonatkozó kextekbe beleírtam a kártyám HW ID-ját.

    De azt, amit te mondasz, nem próbáltam. Tehát ATY_init.kext nélkül, HW ID-val módosított 4800 és x2000 kextekkel és GE=Yes-el. De miért is próbáltam volna, ha a leírás is az ATY_init.kext-et erőltette. Nem tudom, hogy a beépített GraphicsEnabler mennyivel lenne jobb az ATY_init.kext enablernél. Amit te mondasz, csak úgy tudnám letesztelni, ha az ATY_init.kext-et törölném, hiszen ő akad össze a beépített GraphicsEnabler-rel, ezért nem megy a kettő együtt akkor ezek szerint. Lassan megértem én is, mi megy a dolgok hátterében.

    Lehet, hogy még szenvedek egy kicsit vele, több út is van, a cél az lenne, hogy a lehető legfrisebb fájlokból építkezzen a megoldás (10.6.8-asokból) és ne kelljen 10.6.3-as fájl hozzá. Végülis egy már biztosan működő megoldást sikerült találni, legrosszabb esetben azt fogom használni.

Új hozzászólás Aktív témák