Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz #68216320 #12867 üzenetére

    Nálam, amikor még próbálkoztam a Hackintosh-sal, akkor az Asus ATI Radeon 5770 CuCore-t simán felismerte a Lion.

  • c41r0^

    őstag

    válasz #68216320 #12867 üzenetére

    Hasonló cipőben járunk :) én is szeretném megérteni amellett, hogy működik.

    Csak a HD4xxx VGA-kkal van ilyen gond, mert az OSX nem támogatja őket, azaz sosem szerelték a MAC-eket ilyen VGA-val. Pl. a sikerkártyák közül a HD5770 megoldható, HD6xxx széria pedig alapból megy, ha jól tudom.

    Sztem a chimera helyett tedd fel te is az 1700as Chameleont, mert a Lion-hoz ajánlott MultiBeastbe tett Chimerában biztos nem a legújabb chameleon van belefordítva. Bár nem szükséges lépés, de sztem jó ha fent van a legfrissebb.

    Az org.chameleon.Boot.plist-et én még kiegészíteném a c1-c4 state-ekkel, a procid támogatja őket...a Champlistben is biztos lehet ezt szerkeszteni külön fülön, mert ahogy láttam, a chameleon wizardhoz teljesen hasonló GUI-val rendelkezik. Én a Chameleon Wizarddal szerkesztettem ezt a org.chameleon.Boot.plist menüre kattintva, ott bepipálgatod, ami kell, majd save -> ez az Extra könyvtárba felül is írja a beállított opciókkal a org.chameleon.Boot.plist-et. Egyébként alapból nekem is így nézett ki org.chameleon.Boot.plist-em (csak c1-c4 state-ek is definiálva voltak), a VGA hack előtt.

    Mondjuk a CPU monitorozás még mindig nem egyértelmű, hogy hány mag megy meg milyen órajeleken, de evvan... az MSR Tools is csak 32 biten megy különben (arch=i386), de ugyanazt jelzi, mint eddig, de a tudat, hogy benne van .plistben a c1-c4 states, azért jó :D

    DSDT: igen, jó ha van custom DSDT-d a laphoz (ugyan nem muszáj, de...), és mennie kell Lion alatt is, ha már megpatchelted. Azt a champlistben szintén a org.chameleon.Boot.plist menüben lehet megadni (legalábbis a cham. wizardban az is ott van), csak hagyd is ott a DSDT.aml-t, ahonnan betallózod, mert a org.chameleon.Boot.plist-ben arra a helyre fog hivatkozni, onnan olvassa be, tehát pl. tedd a desktopra vagy lehetőleg a rendszerpartícióra valahova, és ne is töröld le onnan.

    image: AcronisTrue Image esetleg? Bootdvd verziója is van, sztem le lehet menteni vele imageként HFS+ partíciókat is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák