Új hozzászólás Aktív témák

  • weinmaker

    őstag

    válasz Tikakukac #23623 üzenetére

    De azt. Egy radeon 6470m 512Mb. Én már addig eljutottam, hogy külső monitoron volt kép (bár a felbontás nem volt 100%), de élvezhető volt, és gyors. De a noti saját lcd-n nem volt kép. Vagy ha azon volt, akkor a külsőn nem volt semmi, és hibásan ismerte fel a kártyát valami 3mb ram-al, és irtózat lassú lett az egész.

    Amennyit utána olvastam, annyi idő alatt a háború és békét is kétszer kivégeztem volna.

    Ez is csak úgy működött, hogy dulifi config.plist fájlát bemásoltam, ami elég gyány megoldaás, mert más volt abban, és más volt az smbios-ban, de legalább működött valamennyire. Végül is a wifin kívül ment minden.

    Már kiolvastattam mindennel mindent, atipersonality meg anyámtyúkja, meg volt vendorid, produczis, meg amit akarsz, de nem tudtam összehozni. Mára aztán addig matattam, hogy már be sem jön, és újra kéne rakni. Picit belefáradtam ebbe a kínlódásba, pedig direkt emiatt vettem ezt a sz@r notbookot, hogy majd ezen jól fog menni, de csak a szívás van vele. (persze simán benne van, hogy én vagyok a balf@sz) :W

    Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

Új hozzászólás Aktív témák