Új hozzászólás Aktív témák

  • quint

    aktív tag

    válasz mzso #11209 üzenetére

    Nem kellene indulatkezelési terápiára járnod? :) Nagyon-nagyon nem értem, hogy miért akarsz olyasmiket belemagyarázni a hozzászólásaimba, amikre még csak áttételesen sem utaltam. Ne érts félre, különösebben nem zavar, csak azért veszem elő, mert a #11194-ben de facto marhának, a #11209-ben pedig hülyének neveztél, így nem tudtam eldönteni, hogy akkor szerinted marha, vagy hülye, vagy hülye marha, vagy marha hülye vagyok-e :D

    Ezennel megkövetlek, amiért a #11193-ban gyakorlatilag irányfénynek merészeltem nevezni a 7 wattos LED-et. Nagyon helyesen rámutattál, hogy az 1 nm-es budidban az 5 wattos is elég. Meglátásom szerint oda egy maréknyi megfelelőképpen felizgatott szentjánosbogár is elég lenne, mégsem szoktuk őket általános lakásvilágítási célra ajánlani :)

    Macilaci78 kollégától is elnézést kérek, amiért a teljesítmény fontosságát hangsúlyozó hozzászólásomra érkező válaszában extrémnek mertem nevezni azt a példáját, hogy akármekkorára növeli a LED teljesítményét, a polcok árnyékában akkor is árnyék lesz. Kipróbáltam, elmélyültem a szakirodalomban is, tényleg igaza van :) Azt viszont kikérem magamnak, hogy bármiféle alternatív megvilágítási javaslatot tettem volna a kollégának, arra a témára más topiktársak tekeredtek rá (valszeg nem olvasták az előzményeket) :D

    Szóval csak annyit akartam mondani, hogy nagy békével és tisztelettel küldi ölelését a Te hülyéd és/vagy marhád :) :R

Új hozzászólás Aktív témák