Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Cifu #18280 üzenetére

    Köszi a választ.

    Akkor legjobb megoldás egyenlőre, ha nem cserélek TV-t, amíg a mostani [link] tönkre nem megy. Amúgy megnézegettem, lenne 1360*768-as alternatíva pár, még jobb fajták is, mint pl. Pana Viera IPS-apha panellel, de pusztán ez miatt, meg a pár wattal kisebb fogyasztás miatt nem cserélnék TV-t.
    Ha még 1-2 év múlva is lesz 1360*768-as TV 82 centivel, akkor nem lesz gond.

    A mostaninak elektronikai tervezési problémái vannak, szét kellett szednem, hogy kikössem a saját hangszóróit, mert egy állandó mély búgás jött belőlük. Egyszerűen elcseszték az erősítő vagy a táp tervezését.
    Ekkor láttam, hogy a tápegység trafóinál a vasmagokat szigetelő szalag fogja össze. Sima kék színű, amivel itthon is szerelgetek. Ezek után nem meglepő, hogy éjszakára ki kell húzni az áramból, mert terhelés nélkül hallhatóan cicereg a készenléti táp egyik trafója...

    Szóval ez a JVC már nem az, ami híres márka lett. De legalább szép képe van... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák