Keresés

Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz ORCA58 #1365 üzenetére

    "Alkalmazzák az aránytalan széthúzást, ahol a kép közepe csak alig, de széle nagyon meg van nyújtva. Ezt nézhetetlennek tartom, a mozgás közben torzuló alakok miatt. többek között a Philpsen láttam ilyent."
    2008 már rég volt mikor ezt használta de akkor sem volt ilye durva mint írod! sőt, csak ha nagyon figyelted akkor látszott.
    de hát ez már rég volt. semmi anomália nincs a philipsnél automatikus formátumnál.
    volt 2008-as 42"7613-asom, most pedig már a 2009-es 42"8694-es.

    [ Szerkesztve ]

  • Pumpa74

    csendes tag

    válasz ORCA58 #1365 üzenetére

    Köszi a választ!
    Az ABC sorrend azért nem jó, amiért pl a tornasor sem nevek szerint ment a suliban. :)) Az M1 után ne a Minimax jöjjön, hanem pl a dunaTV. De ez izlés kérdése.

    Köszi, hogy leírtad a lehetőségeket, sajnos én is csak ezeket találtam.

    A nagyításnál a több fokozatban történő méretarányos nagyítás hiányzik (1,1x , 1,2x )

    Amiért probléma enenk hiánya:
    4:3 arányú adásnál eredetiben hagyva a képet, úgy kicsi a méret. Teljes képernyőre nagyítva viszont nem is az a baj, hogy sokat levág a tetejéből (sőt még pozició is állítható) hanem az, hogy ez a nagyítás nagyon látható képminőség romlást hoz. Valami köztes nagyítás lenne az idális. De azt meg nem tudja méretarányosan.

Aktív témák