Aktív témák

  • Cirfandlia

    csendes tag

    Üdv, van egy zűrös ügyem; sokáig nézelődtem a megfelelő LCD után végül egy 37" Samu C650es lett. múlt héten meg is hozta egy internetes kereskedő cég; minden szép és jó DE határozott táp?zúgás van a készülékből, ami már halk hangbeállításoknál is hallható, csöndes jeleneteknél pedig kifejezetten zavaró méterekről is. Külön fura, hogy a háttérfényt max-ra (20) állítva hirtelen megszűnik, de 19en újra nyomja már... találtam itt hasonló problémát vagy másfél évvel ezelőtti hsz-ban egy B 5XX sorozatnál...
    Azonnal jeleztem a kereskedőnek a 3 napon belüli csereigényemet aki először furcsállta, meg háztartásbeli elektromos bezavarásra fogta, de nem tagadta a csere jogosságát. Eltelt egy hét, most már azt mondja h. az ÖSSZES ilyen méretű modelljeikkel gond van, jelezték már a Samsungnak is akik tudnak a problémáról... és hiába cseréli ki ugyanúgy fog zúgni, de persze jönnek... (csak tolódik a dátum egyre és nem jönnek)
    Közben én felhívtam a Samu ügyfélszolgálatot ahol nagyon készségesek voltak és furcsállták a dolgot, és tudnának garanciális javítást... no meg ott dohog mellettük egy C650s és totál csöndes, igaz az enyém 37es... meg lehet hogy nincs ennyire képben egy ügyfélszolgálatos; de kezdek bizonytalan lenni. Mert a kereskedőről csupa jót írtak a fórumokon meg a szállítással sem volt semmi, de most már kicsit gázosnak érzem a hozzáállását.
    Sokat segítene hasonló tapasztalat, vagy cáfolat... HELP!

Aktív témák