Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Na ma megérkezett a 40 es C657 -esem. Delutan be is uzemeltem. Azota nezegetem a dolgokat miket tud. stb... Leirom az eddigi tapasztalatimat. Elöször is azt probaltam meg, hogy az ethernet portba a tvn beledugtam a digi-tv rj45 ös csatijat. Hat semmi nem törtent uhogy vissza dugtam a boxba aztan scartal a tv re kötöttem( majd veszek hdmi kabelt es akkor a scart kiesik). Igy kicsit zavaro hogy a boxnak a taviranyitojaval tudok csak csatornakat valtani...A tv ethernet portjára masodik felvonasban mar rendes netet kötöttem. Szepen el is inditottam az internet tv -t. Letöltötte a programokat (20 -at pontosan ilyenek hogy facebook, picasa, twitter, idöjáras, puzzle, meg ilyen kis jatekok). szoval ezeket kiprobaltam elegge meglepödtem mert egesz jol megvan csinalva. Pl picassan is meg facebookon is lehet irni kommentelni stb. Szoval eleg ugyesen megvan csinalva. Mondjuk a googlemapsnal utvonaltervezesnel csak kocsi es gyalagos opcio van. Nekem egy busz opcio hianyzik, vagy tömeg közlekedés. Következö körben a pc -t kötöttem rá. HDMI-HDMI csatlakozást hoztam létre, mivel a GTS240 en van HDMI csati. Kicsit kellet a tvt kalibralni hogy ne logjon ki a kep széle, de most már oké. Játekra kicsit fura... monjuk igy tavolbol a wirelees es bill meg eger is kesik kicsit de ha közelebb megyek is lehet erezni a laggot. Hat ez van nem jatszok amugy sokat. Filmeknel nem vettem meg eszre nagy csuszast ami mondjuk feltunne. Geprol full hd nagyon szep, viszont ha be van kapcsolva a Motion Plus akkor normalon es szemkimelön olyat csinal hogy gyors a kep meg minden de par masodpercenkent igy megakad egy kicsit mintha bufferelne vagy nem tudom, szoval eleg erdekes. Most tiszta uzemmodban hasznalom. Amit még nem értek, ha a pc böl a hangot jack dugoval akarom a tvbe vinni hogy a tvn halljam a pc hangokat akkor nem szol semmi. Hiaba dugtam be az audio in -be a kabelt. Hat kb ennyi ami feltunk. Ja meg a tavkapcsoloja nagyon fos szerintem. Egy az hogy alig veszi a jelet amin nagyon meglepödtem mivel a regi tvk tavkapcsoloja meg ellentetes iranybol is eszlelte a jelet. A gombok nyomasa is eleg gagyi. De legalabb világit a sötetben. Marmint van rajta egy gomb amivel lehet kapcsolni a tavkapcs vilagitast. Hat kb ennyi. Ha esetleg a problemaimra valaki tudja a megoldast kivancsian hallom. Ja kulsö lemezröl media lejatszovan az mkv fileoknal csak a hangsavot lehet valtoztatni a feliratot nem lehet elöhozni a file-bol. Hat ez eleg szomoru de majd leszeked egy srt- t.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Aktív témák