Aktív témák

  • Pumpa74

    csendes tag

    válasz jlaci63 #1338 üzenetére

    A bosszantó dolgok Samsung c550 :W , a digitálsi adók sorrendje csak marha macerásan változtatható meg, pontosabban átsorszámozni lehet csak őket, azt is csak menüben sokat lépkedéssel, ha már van beírt sorszámú, akkor meg felülírja az ott lévőt (eltűnik a korábban ott levő csatorna). Próbáltam PC-n szerkezteni, de egyelőre nem sikerült. A csatornalista kiexportálható.

    Ez a kisebbik baj, mert jó esetben egyszer kell megcsinálni, ha a szolgáltató nem babrál ki az emberrel.

    A másik, a képarányok beállítása. Nem tudom más gyártmányú TV-k nél hogy van ez, de a TV-képnél a 4:3 arányú képet csak teljes képernyőre lehet nagyítani, nincs köztes nagyítás, csak olyan ami elrontja a képarányt.
    A video lejátszásnál a képméretet szintén csak az arányok elrontása árán lehet nagyítani.
    Azt is csak menüből. pl. 16:9-en is szélesvásznú filmnél csak a függőleges méret változik.

    A különbségekben a C530-hoz képest nem vagyok biztos, a C550-ben van LAN csati, 2 USB port, más design, fülhallgató csatlakozó.

Aktív témák