Keresés

Aktív témák

  • Pier25

    csendes tag

    válasz Cifu #61 üzenetére

    Megnéztem a magyar kézikönyvet a 26 oldalon.Konkrétan nem találta az 1:1-bent írták volna.De ezt írták:
    ''PC módban a 32LC2RR*/37LC2RR*/42LC2RR*
    típus esetén az 1360x768 képpontos felbontást
    és 60 Hz-es frissítési frekvenciát javaslunk. Ezek a
    beállítások biztosítják a legjobb képmin≠séget.''
    Ez gondolom azt jelenti vagy nem?
    Azt írtad hogy az már kifutott széria:De ha veszek egy ujjabbat nemsokára az is kifutoto széria lesz mert mindig kihoznak egy ujjabbat nem?
    Az a 42LC51 mennyivel ujjabb?Azt írtad hogy más panel meg más elektronika!De mondjuk az mit jelent képminőség szempontjábol?Nagy a különbség a kettő között vagy csak a hozzáértöbbek veszik észre az ilyen laikusok mint én nem?
    Akkor a 42LC2RR nem jó vétel?Nem ér annyit?Vagy azért nem olyan roszz?
    Nekem mondjuk 72 cm-es crt tv-m van annál mindenképp jobb!
    Nekem nem kell azért hogy olyan csucskategóriás legyen de azért ne is legyen tul gagyi sem!Én annyira nem értek a műszaki dolgokhoz és nem fogom állandóan vizslatni a tv-t hogy az csucs kép legyen ha észere sem veszem a különbséget pl a hd és a full hd között!
    Az a lényeg legyen szép képe ha tévét nézek ha dvd-t nézek meg rá lehessen kötni a gépet és legalább legyen olyan képe mint a mostani monitoromnak ami egy szintén ctr monitor (max felbontása 1280x1024).
    Lehet ha majd már meg lesz az lcd tv-m már másképp fogom gondolni és lehet mindig azt fogom nézni a boltokban hogy melyiknek van jobb képe az enyémnél és hogy miért nem azt vettem meg!

Aktív témák